Kontakta oss

Bild på Henrik Jonsson

Henrik Jonsson – VD & Ägare
E-post: henrik@radanas.se

Bild på Olle Liljas

Olle Liljas – Säljare
E-post: olle@radanas.se
Telefon: 0762 – 48 00 51

Karin Lund – Huvudbryggare
E-post: karin@radanas.se
Telefon: 0763 – 39 14 50

Cicci Liljedahl – Sales- & Marketing manager
E-post: cicci@radanas.se
Telefon: 0709-77 58 00

Bild på Nicklas Jansson

Nicklas Jansson – Tekniker
E-post: nicklas@radanas.se
Telefon: 0704-09 54 05

Andreas Ekenvi – Bryggarlärling
E-post: andreas@radanas.se
Telefon: 0705-89 36 70


Viktor Ehn – Bryggarlärling
E-post: viktor@radanas.se
Telefon: 0727-19 18 88

Hannes Rebas – Försäljning SwedBeer.se
E-post: hannes@radanas.se
Telefon: 0708-55 88 56