Kontakta oss

Bild på Henrik Jonsson

Henrik Jonsson – VD & Ägare
E-post: henrik@radanas.se

Bild på Olle Liljas

Olle Liljas – Säljare
E-post: olle@radanas.se
Telefon: 076-248 00 51

Karin Lund – Huvudbryggare
E-post: karin@radanas.se
Telefon: 076-339 14 50

Cicci Liljedahl – Sales- & Marketing manager
E-post: cicci@radanas.se
Telefon: 070-977 58 00

Bild på Nicklas Jansson


Nicklas Jansson – Tekniker
E-post: nicklas@radanas.se
Telefon: 070-409 54 05

Amanda Setterstig – Eventansvarig
E-post: amanda@radanas.se
Telefon: 073-145 19 15


Viktor Ehn – Bryggarlärling
E-post: viktor@radanas.se
Telefon: 072-719 18 88

Hannes Rebas – Försäljning SwedBeer.se
E-post: hannes@radanas.se
Telefon: 070-855 88 56